10.23.2018

Fitek rozširuje pôsobenie v strednej a východnej Európe. Podpísal partnerstvo s globálnym lídrom Basware

Espo, Fínsko, 10. Októbra 2018 - Priekopník v oblasti automatizácie finančných procesov v strednej Európe, spoločnosť Fitek, zastreší po novom na Slovensku a v okolitých krajinách automatizované riešenia Basware, svetového lídra v oblasti služieb source-to-pay, elektronickej fakturácie a inovatívnych finančných služieb. Partnerstvo podpísali 10. októbra.

Novo nastavená spolupráca v oblasti spracovania faktúr, automatizácie tzv. “accounts payable” a sieťových služieb Basware, pokrýva trh strednej a východnej Európy.

“Teší ma, že spoločnosť Basware nás vidí ako rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť v strednej a východnej Európe. Naše portfólia služieb sa výborne dopĺňajú a reagujú na obchodné trendy. Spoločne prinášame moderné elektronické služby de CEE regiónu,” hovorí Ján Mindek, konateľ spoločnosti Fitek.

Ilari Nurmi, SVP Business Development & Alliances z Basware dodáva: „Sme nadšení rozšírením našej partnerskej základne v strednej a východnej Európe. Technológie Basware v kombinácii s dobrou znalosťou trhu spoločnosti Fitek sú víťazným receptom pre firemných zákazníkov všetkých veľkostí.“

 

Fitek Group získala 50% srbskej spoločnosti New Image, ktorá ponúka riešenia elektronickej fakturácie a digitálnej tlače v Srbsku a Bosne a Hercegovine. Spoločnosť bude pôsobiť na nových trhoch pod názvom Fitek.

Čítaj viac

Napriek mnohým tvrdeniam, je podnikateľské prostredie čoraz viac komplikované. Pribúda zbytočných administratívnych povinností, ktoré sú ekonomicky a aj časovo náročné. Pri ich nesplnení pritom hrozia veľké sankcie.

Čítaj viac

Čo je to digitalizácia dokumentov? Čo si môžeme predstaviť pod pojmom bezpapierová kancelária? Ušetríme čas a energiu digitalizáciou dokumentov?

Čítaj viac