23/10/2018

Fitek rozširuje pôsobenie v strednej a východnej Európe. Podpísal partnerstvo s globálnym lídrom Basware

Espo, Fínsko, 10. Októbra 2018 - Priekopník v oblasti automatizácie finančných procesov v strednej Európe, spoločnosť Fitek, zastreší po novom na Slovensku a v okolitých krajinách automatizované riešenia Basware, svetového lídra v oblasti služieb source-to-pay, elektronickej fakturácie a inovatívnych finančných služieb. Partnerstvo podpísali 10. októbra.

Novo nastavená spolupráca v oblasti spracovania faktúr, automatizácie tzv. “accounts payable” a sieťových služieb Basware, pokrýva trh strednej a východnej Európy.

“Teší ma, že spoločnosť Basware nás vidí ako rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť v strednej a východnej Európe. Naše portfólia služieb sa výborne dopĺňajú a reagujú na obchodné trendy. Spoločne prinášame moderné elektronické služby de CEE regiónu,” hovorí Ján Mindek, konateľ spoločnosti Fitek.

Ilari Nurmi, SVP Business Development & Alliances z Basware dodáva: „Sme nadšení rozšírením našej partnerskej základne v strednej a východnej Európe. Technológie Basware v kombinácii s dobrou znalosťou trhu spoločnosti Fitek sú víťazným receptom pre firemných zákazníkov všetkých veľkostí.“

 

Spoločnosť Fitek Group, vedúci poskytovateľ riešení v oblasti finančných technológií a elektronickej fakturácie v baltických a európskych krajinách, sa zúčastní na najdôležitejšom podujatí roka pre vedúce spoločnosti vo finančnom sektore na podujatí CFO Forum na Slovensku. Podujatie bude svojím spôsobom interaktívne a bude spájať jedinečné príbehy, talk show, diskusie prednášajúcich a inšpiratívne prezentácie. Spoločnosť Fitek sa podujatia zúčastní ako jeho zlatý partner a ako aj jedna zo spoločností, ktoré budú na podujatí prednášať.

Čítaj viac

Spoločnosť Fitek spustila európsky portál elektronických faktúr InvoiceGate.com, ktorý umožňuje malým a stredným spoločnostiam jednoducho a prehľadne odosielať a prijímať elektronické faktúry. Portál elektronických faktúr predstavuje technologicky pokročilú platformu s moderným vzhľadom. Platforma umožňuje používateľovi odosielať a prijímať elektronické faktúry lokálne a cez európsku sieť PEPPOL. Portál elektronických faktúr sa spustil v Estónsku v júni 2019.

Čítaj viac

Popredný poskytovateľ riešení v oblasti finančných technológií a elektronickej fakturácie na Pobaltí a v Európe, skupina Fitek Group, sa zúčastní najväčšieho podujatia zameraného na finančné technológie v Európe s názvom Money 20/20 Europe, ktorá sa koná od 3. do 5. júna 2019 v Amsterdame v Holandsku. Money 20/20 je miesto, kde sa stretávajú kolegovia z oblasti platieb, finančných technológií a finančných služieb a kde spoločne tvoria budúcnosť služieb z oblasti finančného priemyslu.

Čítaj viac