28/05/2019

K dispozícii je správa spoločnosti Billentis Cesta elektronickej fakturácie 2019 – 2025

Správa spoločnosti Billentis Cesta elektronickej fakturácie 2019 – 2025 vydaná 21. mája 2019 obsahuje informácie týkajúce sa globálnych trendov v oblasti elektronickej fakturácie, prispôsobenia, analýzy a štatistiky, skúma nové technológie a upozorňuje na oblasti zamerania rozvoja.

Kľúčové body správy sú nasledovné:

  • Odhady naznačujú, že veľkosť globálneho trhu elektronickej fakturácie a oprávnenia v roku 2019 predstavuje 4,3 miliardy € a že v roku 2025 dosiahne približne 18 miliárd €.
  • Hlavným hnacím motorom rozvoja trhu bol súkromný sektor. V súčasnosti je však tento trh čoraz viac ovplyvňovaný vládami.
  • Počet rušivých technológií novej generácie, ktoré ako strategický hnací motor vytvárajú silný základ, rastie.

Skupina Fitek je hrdým sponzorom nezávislého výskumu správy spoločnosti Billentis Cesta elektronickej fakturácie 2019 2025a je rada, že sa Vami o túto správu môže podeliť. Správu si môžete stiahnuť nižšie.

Cesta elektronickej fakturácie 2019 – 2025

Popredný poskytovateľ riešení v oblasti finančných technológií a elektronickej fakturácie na Pobaltí a v Európe, skupina Fitek Group, sa zúčastní najväčšieho podujatia zameraného na finančné technológie v Európe s názvom Money 20/20 Europe, ktorá sa koná od 3. do 5. júna 2019 v Amsterdame v Holandsku. Money 20/20 je miesto, kde sa stretávajú kolegovia z oblasti platieb, finančných technológií a finančných služieb a kde spoločne tvoria budúcnosť služieb z oblasti finančného priemyslu.

Čítaj viac

Espo, Fínsko, 10. Októbra 2018 - Priekopník v oblasti automatizácie finančných procesov v strednej Európe, spoločnosť Fitek, zastreší po novom na Slovensku a v okolitých krajinách automatizované riešenia Basware, svetového lídra v oblasti služieb source-to-pay, elektronickej fakturácie a inovatívnych finančných služieb. Partnerstvo podpísali 10. októbra.

Čítaj viac

Fitek Group získala 50% srbskej spoločnosti New Image, ktorá ponúka riešenia elektronickej fakturácie a digitálnej tlače v Srbsku a Bosne a Hercegovine. Spoločnosť bude pôsobiť na nových trhoch pod názvom Fitek.

Čítaj viac