20/02/2018

Koľko času sa dá ušetriť pri spracovávaní faktúr?

Napriek mnohým tvrdeniam, je podnikateľské prostredie čoraz viac komplikované. Pribúda zbytočných administratívnych povinností, ktoré sú ekonomicky a aj časovo náročné. Pri ich nesplnení pritom hrozia veľké sankcie.

Koľko času sa dá ušetriť pri spracovávaní faktúr?

Čas sú peniaze, a peniaze nikto nechce strácať. Každý živnostník a firma to pozná.

Napriek mnohým tvrdenia, je podnikateľské prostredie čoraz viac komplikované. Pribúda zbytočných administratívnych povinností, ktoré sú ekonomicky a aj časovo náročné. Pri ich nesplnení pritom hrozia veľké sankcie.

Všetci progresívni podnikatelia preto hľadajú optimálne možnosti, ako si „zjednodušiť“ mnohé administratívne povinnosti. Sem je možné zaradiť aj spracovanie faktúr, s ktorými sa podnikatelia najčastejšie stretávajú . Faktúry od dodávateľov sa hromadia, a ich manuálne vkladanie do účtovníctva je zdĺhavé a ekonomicky náročné.

Spoločnosť Fitek prináša moderný systém pre bezproblémovú správu faktúr v rozličných formátoch. Papierové faktúry a faktúry v rôznych iných formátoch (ako napríklad .pdf) sú skenované a digitalizované.

Takto zdigitalizované faktúry je možné lepšie spracovať. Zredukuje sa tak čas potrebný na manuálne spracovanie, odstránia sa tiež chyby vyplývajúce z ľudského faktora. Urýchli sa tiež rýchlosť spracovania faktúr. Výhod je však oveľa viac, spoznajte aj vy výhody systému Fitek.

Komplexné digitálne finančné procesy sú moderným trendom spracovania účtovníctva firmy.-

Fitek je výhradným partnerom Estónskej republiky pre správu faktúr.

Digitalizácia faktúr môže priniesť výhody aj vám. Prehľadné účtovníctvo, jeho rýchlejšia správa vás časovo odbremenia a nezanedbateľná bude aj ekonomická výhodnosť takejto formy spracovania faktúr.

Získajte konkurenčnú výhodu, ktorá vám umožní sústrediť sa na vaše hlavné podnikateľské aktivity, o „papierovačky“ sa odteraz postará Fitek.

Posledný článok: Krok za krokom ku digitalizácií faktúr

digitalizacia-faktur-fitek

 

 

 

Spoločnosť Fitek Group, vedúci poskytovateľ riešení v oblasti finančných technológií a elektronickej fakturácie v baltických a európskych krajinách, sa zúčastní na najdôležitejšom podujatí roka pre vedúce spoločnosti vo finančnom sektore na podujatí CFO Forum na Slovensku. Podujatie bude svojím spôsobom interaktívne a bude spájať jedinečné príbehy, talk show, diskusie prednášajúcich a inšpiratívne prezentácie. Spoločnosť Fitek sa podujatia zúčastní ako jeho zlatý partner a ako aj jedna zo spoločností, ktoré budú na podujatí prednášať.

Čítaj viac

Spoločnosť Fitek spustila európsky portál elektronických faktúr InvoiceGate.com, ktorý umožňuje malým a stredným spoločnostiam jednoducho a prehľadne odosielať a prijímať elektronické faktúry. Portál elektronických faktúr predstavuje technologicky pokročilú platformu s moderným vzhľadom. Platforma umožňuje používateľovi odosielať a prijímať elektronické faktúry lokálne a cez európsku sieť PEPPOL. Portál elektronických faktúr sa spustil v Estónsku v júni 2019.

Čítaj viac

Popredný poskytovateľ riešení v oblasti finančných technológií a elektronickej fakturácie na Pobaltí a v Európe, skupina Fitek Group, sa zúčastní najväčšieho podujatia zameraného na finančné technológie v Európe s názvom Money 20/20 Europe, ktorá sa koná od 3. do 5. júna 2019 v Amsterdame v Holandsku. Money 20/20 je miesto, kde sa stretávajú kolegovia z oblasti platieb, finančných technológií a finančných služieb a kde spoločne tvoria budúcnosť služieb z oblasti finančného priemyslu.

Čítaj viac