02.20.2018

Koľko času sa dá ušetriť pri spracovávaní faktúr?

Napriek mnohým tvrdeniam, je podnikateľské prostredie čoraz viac komplikované. Pribúda zbytočných administratívnych povinností, ktoré sú ekonomicky a aj časovo náročné. Pri ich nesplnení pritom hrozia veľké sankcie.

Koľko času sa dá ušetriť pri spracovávaní faktúr?

Čas sú peniaze, a peniaze nikto nechce strácať. Každý živnostník a firma to pozná.

Napriek mnohým tvrdenia, je podnikateľské prostredie čoraz viac komplikované. Pribúda zbytočných administratívnych povinností, ktoré sú ekonomicky a aj časovo náročné. Pri ich nesplnení pritom hrozia veľké sankcie.

Všetci progresívni podnikatelia preto hľadajú optimálne možnosti, ako si „zjednodušiť“ mnohé administratívne povinnosti. Sem je možné zaradiť aj spracovanie faktúr, s ktorými sa podnikatelia najčastejšie stretávajú . Faktúry od dodávateľov sa hromadia, a ich manuálne vkladanie do účtovníctva je zdĺhavé a ekonomicky náročné.

Spoločnosť Fitek prináša moderný systém pre bezproblémovú správu faktúr v rozličných formátoch. Papierové faktúry a faktúry v rôznych iných formátoch (ako napríklad .pdf) sú skenované a digitalizované.

Takto zdigitalizované faktúry je možné lepšie spracovať. Zredukuje sa tak čas potrebný na manuálne spracovanie, odstránia sa tiež chyby vyplývajúce z ľudského faktora. Urýchli sa tiež rýchlosť spracovania faktúr. Výhod je však oveľa viac, spoznajte aj vy výhody systému Fitek.

Komplexné digitálne finančné procesy sú moderným trendom spracovania účtovníctva firmy.-

Fitek je výhradným partnerom Estónskej republiky pre správu faktúr.

Digitalizácia faktúr môže priniesť výhody aj vám. Prehľadné účtovníctvo, jeho rýchlejšia správa vás časovo odbremenia a nezanedbateľná bude aj ekonomická výhodnosť takejto formy spracovania faktúr.

Získajte konkurenčnú výhodu, ktorá vám umožní sústrediť sa na vaše hlavné podnikateľské aktivity, o „papierovačky“ sa odteraz postará Fitek.

Posledný článok: Krok za krokom ku digitalizácií faktúr

digitalizacia-faktur-fitek

 

 

 

Espo, Fínsko, 10. Októbra 2018 - Priekopník v oblasti automatizácie finančných procesov v strednej Európe, spoločnosť Fitek, zastreší po novom na Slovensku a v okolitých krajinách automatizované riešenia Basware, svetového lídra v oblasti služieb source-to-pay, elektronickej fakturácie a inovatívnych finančných služieb. Partnerstvo podpísali 10. októbra.

Čítaj viac

Fitek Group získala 50% srbskej spoločnosti New Image, ktorá ponúka riešenia elektronickej fakturácie a digitálnej tlače v Srbsku a Bosne a Hercegovine. Spoločnosť bude pôsobiť na nových trhoch pod názvom Fitek.

Čítaj viac

Čo je to digitalizácia dokumentov? Čo si môžeme predstaviť pod pojmom bezpapierová kancelária? Ušetríme čas a energiu digitalizáciou dokumentov?

Čítaj viac