30/05/2019

Navštívte Fitek na podujatí Money 20/20!

Popredný poskytovateľ riešení v oblasti finančných technológií a elektronickej fakturácie na Pobaltí a v Európe, skupina Fitek Group, sa zúčastní najväčšieho podujatia zameraného na finančné technológie v Európe s názvom Money 20/20 Europe, ktorá sa koná od 3. do 5. júna 2019 v Amsterdame v Holandsku. Money 20/20 je miesto, kde sa stretávajú kolegovia z oblasti platieb, finančných technológií a finančných služieb a kde spoločne tvoria budúcnosť služieb z oblasti finančného priemyslu.

Už viac ako 20 rokov dodáva skupina Fitek Group efektívne technologické riešenia na optimalizáciu predaja a finančných procesov pri obchodovaní. Využívame technológiu, ktorá našim klientom pomáha zlepšovať presnosť a efektivitu podnikania, zatiaľ čo efektívne redukujeme potrebu papiera a celkovú uhlíkovú stopu spoločnosti.

Ako dokáže technológia a automatizácia zlepšiť efektivitu vášho podnikania a zmeniť vás na šampióna v udržateľnosti vo vašom odvetví? Príďte za nami do Amsterdamu na podujatie Money 20/20 (estónsky pavilón, stánok č. E100) a zistite, aké výhody a akú zmenu v podnikaní vám môžu priniesť naše produkty (e-fakturácia, automatizácia finančných procesov, spracovávanie elektronických faktúr).

Spoločnosť Fitek spustila európsky portál elektronických faktúr InvoiceGate.com, ktorý umožňuje malým a stredným spoločnostiam jednoducho a prehľadne odosielať a prijímať elektronické faktúry. Portál elektronických faktúr predstavuje technologicky pokročilú platformu s moderným vzhľadom. Platforma umožňuje používateľovi odosielať a prijímať elektronické faktúry lokálne a cez európsku sieť PEPPOL. Portál elektronických faktúr sa spustil v Estónsku v júni 2019.

Čítaj viac

Správa spoločnosti Billentis Cesta elektronickej fakturácie 2019 – 2025 vydaná 21. mája 2019 obsahuje informácie týkajúce sa globálnych trendov v oblasti elektronickej fakturácie, prispôsobenia, analýzy a štatistiky, skúma nové technológie a upozorňuje na oblasti zamerania rozvoja.

Čítaj viac

Espo, Fínsko, 10. Októbra 2018 - Priekopník v oblasti automatizácie finančných procesov v strednej Európe, spoločnosť Fitek, zastreší po novom na Slovensku a v okolitých krajinách automatizované riešenia Basware, svetového lídra v oblasti služieb source-to-pay, elektronickej fakturácie a inovatívnych finančných služieb. Partnerstvo podpísali 10. októbra.

Čítaj viac