23/09/2019

Navštívte spoločnosť Fitek na podujatí CFO Forum v Bratislave

Spoločnosť Fitek Group, vedúci poskytovateľ riešení v oblasti finančných technológií a elektronickej fakturácie v baltických a európskych krajinách, sa zúčastní na najdôležitejšom podujatí roka pre vedúce spoločnosti vo finančnom sektore na podujatí CFO Forum na Slovensku. Podujatie bude svojím spôsobom interaktívne a bude spájať jedinečné príbehy, talk show, diskusie prednášajúcich a inšpiratívne prezentácie. Spoločnosť Fitek sa podujatia zúčastní ako jeho zlatý partner a ako aj jedna zo spoločností, ktoré budú na podujatí prednášať.

Spoločnosť Fitek Group už dlhšie ako 20 rokov poskytuje efektívne technologické riešenia pre optimalizáciu predaja a finančných obchodných procesov. Používame technológiu na zlepšenie obchodnej efektívnosti a presnosti našich klientov, zatiaľ čo efektívne znižujeme používanie papiera v organizáciách a celkovú uhlíkovú stopu.

Spoločnosť Fitek Group pôsobí na Slovensku, v Spojenom kráľovstve, Estónsku, Lotyšsku, Litve, Srbsku a v Bosne a Herzegovine a je súčasťou skupiny spoločností Benelux’s Unifiedpost Group, dôležitého európskeho hráča v oblasti finančných technológií.

Ako môže technológia a automatizácia zlepšiť vašu obchodnú efektivitu a spraviť z Vás šampióna v oblasti udržateľnosti? Navštívte nás 25.-26. septembra v Bratislave na Slovensku na podujatí CFO Forum a preskúmajme spolu, ako naše produkty (elektronická fakturácia, automatizácia finančných procesov, elektronický obeh faktúr) môžu dopomôcť k zmene vo Vašej spoločnosti a podporiť ju!

Spoločnosť Fitek spustila európsky portál elektronických faktúr InvoiceGate.com, ktorý umožňuje malým a stredným spoločnostiam jednoducho a prehľadne odosielať a prijímať elektronické faktúry. Portál elektronických faktúr predstavuje technologicky pokročilú platformu s moderným vzhľadom. Platforma umožňuje používateľovi odosielať a prijímať elektronické faktúry lokálne a cez európsku sieť PEPPOL. Portál elektronických faktúr sa spustil v Estónsku v júni 2019.

Čítaj viac

Popredný poskytovateľ riešení v oblasti finančných technológií a elektronickej fakturácie na Pobaltí a v Európe, skupina Fitek Group, sa zúčastní najväčšieho podujatia zameraného na finančné technológie v Európe s názvom Money 20/20 Europe, ktorá sa koná od 3. do 5. júna 2019 v Amsterdame v Holandsku. Money 20/20 je miesto, kde sa stretávajú kolegovia z oblasti platieb, finančných technológií a finančných služieb a kde spoločne tvoria budúcnosť služieb z oblasti finančného priemyslu.

Čítaj viac

Správa spoločnosti Billentis Cesta elektronickej fakturácie 2019 – 2025 vydaná 21. mája 2019 obsahuje informácie týkajúce sa globálnych trendov v oblasti elektronickej fakturácie, prispôsobenia, analýzy a štatistiky, skúma nové technológie a upozorňuje na oblasti zamerania rozvoja.

Čítaj viac