17/03/2020

Správa pre našich zákazníkov ohľadom koronavírusu

Vážení partneri! Zatiaľ čo monitorujeme a získavame informácie o šírení koronavírusu v našich komunitách, je veľmi dôležité sa uistiť, že robíme všetko pre to, aby sme znížili riziko infekcie, zatiaľ čo naďalej bežne poskytujeme naše služby zákazníkom.

V prvom rade by sme vás chceli informovať, že spoločnosť Fitek pokračuje v poskytovaní prisľúbených služieb založených na našich dohodách.

Zorganizovali sme svoju prácu, aby sme minimalizovali riziko šírenia vírusu. Ľudia, ktorí môžu pracovať z domu, pracujú z domu. Naša infraštruktúra IT naplno podporuje prácu na diaľku — nakoľko sme progresívnou medzinárodnou spoločnosťou, sme zvyknutí pracovať vo virtuálnom prostredí. Naše produkčné IT procesy tlače a digitalizácie sa reorganizovali, aby sa minimalizovalo obchodné riziko pre našich zákazníkov. Pri výrobe pracujeme v zmenách a zaisťujeme, aby medzi sebou nemali ľudia v rôznych zmenách žiadny kontakt. Výrobné závody sa medzi zmenami dezinfikujú. Vypracovali sme plán krízového manažmentu, ktorý sme použili a pravidelne ho testujeme. Naše výrobné závody sa nachádzajú v rôznych geografických oblastiach, takže môžeme presúvať prácu medzi oblasťami na základe plánu krízového manažmentu a pokračovať v poskytovaní našich služieb pre našich zákazníkov.

Bezpečnosť a zdravie našich zákazníkov a zamestnancov je pre nás maximálne dôležité a budeme monitorovať situáciu s koronavírusom a poskytovať našim zákazníkom nové informácie, keď to bude potrebné.

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte svojho projektového manažéra v miestnej kancelárii spoločnosti Fitek.

V dnešnej situácii na trhu umožňuje fakturačné riešenie FitekIn pracovať na diaľku a bezkontaktné spracovať faktúry. FitekIn používa 16 000 ľudí z 1 150 organizácií v celej Európe. Indrek Allas, vedúci obchodnej jednotky Fitek, podrobne vysvetľuje.

Čítaj viac

V dňoch 12. – 13. februára sa spoločnosť Fitek Slovakia ako bronzový partner zúčastní na jednom z najlepších podujatí pre lídrov na Slovensku – CEO Fórum. CEO Fórum Slovensko je konferencia zameraná na stretnutie úspešných generálnych riaditeľov z rôznych spoločností pôsobiacich na Slovensku a v Českej republike.

Čítaj viac

Spoločnosť Fitek Group, vedúci poskytovateľ riešení v oblasti finančných technológií a elektronickej fakturácie v baltických a európskych krajinách, sa zúčastní na najdôležitejšom podujatí roka pre vedúce spoločnosti vo finančnom sektore na podujatí CFO Forum na Slovensku. Podujatie bude svojím spôsobom interaktívne a bude spájať jedinečné príbehy, talk show, diskusie prednášajúcich a inšpiratívne prezentácie. Spoločnosť Fitek sa podujatia zúčastní ako jeho zlatý partner a ako aj jedna zo spoločností, ktoré budú na podujatí prednášať.

Čítaj viac