10/02/2020

Zoznámte sa so skupinou Fitek na CEO Fóre v Bratislave

V dňoch 12. – 13. februára sa spoločnosť Fitek Slovakia ako bronzový partner zúčastní na jednom z najlepších podujatí pre lídrov na Slovensku – CEO Fórum. CEO Fórum Slovensko je konferencia zameraná na stretnutie úspešných generálnych riaditeľov z rôznych spoločností pôsobiacich na Slovensku a v Českej republike.

Počas podujatia bude viesť workshop Jan Mindek, generálny riaditeľ regiónu Fitek CEE.

  • Deň 1: 12.02.2020.
  • Čas: 16:15 – 16:45
  • Predmet: „Estónsky workflow prichádza do strednej európy“

Spoločnosť Fitek už viac ako 20 rokov poskytuje účinné technologické riešenia na optimalizáciu predajných a finančných procesov. Technológiu využívame na zlepšenie efektivity a presnosti podnikania našich klientov a zároveň na efektívne zníženie spotreby papiera a celkovej uhlíkovej stopy organizácií.

Ako môžu technológie a automatizácia zvýšiť efektivitu vášho podnikania? Príďte sa pozrieť na ukážku produktu v našom stánku!

Skupina Fitek pôsobí na Slovensku, v Estónsku, Lotyšsku, Litve, Srbsku a Bosne a Hercegovine a je súčasťou skupiny Unifiedpost v Beneluxe, významného európskeho hráča v oblasti finančnej technológie.

V dnešnej situácii na trhu umožňuje fakturačné riešenie FitekIn pracovať na diaľku a bezkontaktné spracovať faktúry. FitekIn používa 16 000 ľudí z 1 150 organizácií v celej Európe. Indrek Allas, vedúci obchodnej jednotky Fitek, podrobne vysvetľuje.

Čítaj viac

Vážení partneri! Zatiaľ čo monitorujeme a získavame informácie o šírení koronavírusu v našich komunitách, je veľmi dôležité sa uistiť, že robíme všetko pre to, aby sme znížili riziko infekcie, zatiaľ čo naďalej bežne poskytujeme naše služby zákazníkom.

Čítaj viac

Spoločnosť Fitek Group, vedúci poskytovateľ riešení v oblasti finančných technológií a elektronickej fakturácie v baltických a európskych krajinách, sa zúčastní na najdôležitejšom podujatí roka pre vedúce spoločnosti vo finančnom sektore na podujatí CFO Forum na Slovensku. Podujatie bude svojím spôsobom interaktívne a bude spájať jedinečné príbehy, talk show, diskusie prednášajúcich a inšpiratívne prezentácie. Spoločnosť Fitek sa podujatia zúčastní ako jeho zlatý partner a ako aj jedna zo spoločností, ktoré budú na podujatí prednášať.

Čítaj viac