10/02/2020

Zoznámte sa so skupinou Fitek na CEO Fóre v Bratislave

V dňoch 12. – 13. februára sa spoločnosť Fitek Slovakia ako bronzový partner zúčastní na jednom z najlepších podujatí pre lídrov na Slovensku – CEO Fórum. CEO Fórum Slovensko je konferencia zameraná na stretnutie úspešných generálnych riaditeľov z rôznych spoločností pôsobiacich na Slovensku a v Českej republike.

Počas podujatia bude viesť workshop Jan Mindek, generálny riaditeľ regiónu Fitek CEE.

  • Deň 1: 12.02.2020.
  • Čas: 16:15 – 16:45
  • Predmet: „Estónsky workflow prichádza do strednej európy“

Spoločnosť Fitek už viac ako 20 rokov poskytuje účinné technologické riešenia na optimalizáciu predajných a finančných procesov. Technológiu využívame na zlepšenie efektivity a presnosti podnikania našich klientov a zároveň na efektívne zníženie spotreby papiera a celkovej uhlíkovej stopy organizácií.

Ako môžu technológie a automatizácia zvýšiť efektivitu vášho podnikania? Príďte sa pozrieť na ukážku produktu v našom stánku!

Skupina Fitek pôsobí na Slovensku, v Estónsku, Lotyšsku, Litve, Srbsku a Bosne a Hercegovine a je súčasťou skupiny Unifiedpost v Beneluxe, významného európskeho hráča v oblasti finančnej technológie.

Spoločnosť Fitek Group, vedúci poskytovateľ riešení v oblasti finančných technológií a elektronickej fakturácie v baltických a európskych krajinách, sa zúčastní na najdôležitejšom podujatí roka pre vedúce spoločnosti vo finančnom sektore na podujatí CFO Forum na Slovensku. Podujatie bude svojím spôsobom interaktívne a bude spájať jedinečné príbehy, talk show, diskusie prednášajúcich a inšpiratívne prezentácie. Spoločnosť Fitek sa podujatia zúčastní ako jeho zlatý partner a ako aj jedna zo spoločností, ktoré budú na podujatí prednášať.

Čítaj viac

Spoločnosť Fitek spustila európsky portál elektronických faktúr InvoiceGate.com, ktorý umožňuje malým a stredným spoločnostiam jednoducho a prehľadne odosielať a prijímať elektronické faktúry. Portál elektronických faktúr predstavuje technologicky pokročilú platformu s moderným vzhľadom. Platforma umožňuje používateľovi odosielať a prijímať elektronické faktúry lokálne a cez európsku sieť PEPPOL. Portál elektronických faktúr sa spustil v Estónsku v júni 2019.

Čítaj viac

Popredný poskytovateľ riešení v oblasti finančných technológií a elektronickej fakturácie na Pobaltí a v Európe, skupina Fitek Group, sa zúčastní najväčšieho podujatia zameraného na finančné technológie v Európe s názvom Money 20/20 Europe, ktorá sa koná od 3. do 5. júna 2019 v Amsterdame v Holandsku. Money 20/20 je miesto, kde sa stretávajú kolegovia z oblasti platieb, finančných technológií a finančných služieb a kde spoločne tvoria budúcnosť služieb z oblasti finančného priemyslu.

Čítaj viac